KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795135

nr 1679 5135

Carsten Engström (tillskriven). Ej signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:21:04